CalPolonia >> Fotoreportaże >> Zdjęcia Galerii

Turniej Tenisowy Paribas Open w Indian Wells11 marca, 2016
Autor Zdjęć: S. Konopka Photography
Nasze panie, w składzie Alicja Rosolski /Klaudia Janas-Ignasik, przegrały z rywalkami z Dalekiego Wschodu Chinkami Y.Xu/S.Zheng 5:7, 6-7(1) w pierwszej rundzie turnieju Paribas Open w Indian Wells w Kalifornii. Polki stoczyły bardzo wyrównany mecz, przegrały pierwszy set 5:7, a w końcówce drugiego seta w tiebreaku zdecydowanie przegrały do 1. Mecz trwał 1godz. i 40 minut.

Agnieszka Radwańska w pięknym stylu po wspaniałej walce w trzecim secie pokonała Daniele Cybulkowa ze Słowacji 6:3, 3:6, 7:5 w drugiej rundzie turnieju tenisowego Paribas Open w Kalifornii.

Trzeci set byl bardzo dramatyczny. Cybulkowa prowdziła 5:2 i miała jedną piłkę meczową, którą Aga obroniła magicznym zagraniem. Agnieszka odrobiła straty po cudownych zagraniach w jej stylu i wygrała 3go seta 7:5. Mecz trwał 2 godz. i 41 minut. To było wspaniałe swięto dla polskich kibiców oraz trenerów w Indian Wells w Kalifornii.