02:15 | To jest grane - (8); magazyn muzyczny (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
02:50 | Uciekająca panna młoda (Runaway Bride) - (N); komedia romantyczna kraj prod.USA (1999); reż.: Garry Marshall; wyk.: Julia Roberts, Richard Gere, Joan Cusack; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Familiada - odc. 2886; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
05:35 | Koło fortuny - odc. 1631 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
06:15 | Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (7) Papa D.; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
07:20 | no... wiadomo - /8/; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
07:55 | Słowo na niedzielę - Jestem drugi, czyli prawdziwe zwycięstwo - (JM) (2024); reż.: Mateusz Pleskacz; Bez ograniczeń wiekowych |
08:10 | Footloose (Footloose) - (N); dramat kraj prod.USA (1984); reż.: Herbert Ross; wyk.: Kevin Bacon, Lori Singer, Diane West; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Przepis dnia s.VIII - odc. (69) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
10:15 | Rodzinka.pl - odc. 253 "Uroczy poranek" sezon 14 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2019); reż.: Patrick Yoka; wyk.: Magdalena Stużyńska, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Wiktoria Gąsiewska, Adam Sikora; Dla małoletnich od lat 12 |
11:00 | Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem.; widowisko (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 7 |
12:15 | Postaw na milion s.XXVIII - odc. 330; teleturniej (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
13:20 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:50 | Anna Wyszkoni na dobry wieczór; widowisko muzyczne (2024); reż.: Beata Szymańska-Masny; Dla małoletnich od lat 12 |
14:50 | Co się zdarzyło w Las Vegas (What Happens in Vegas) - (N); komedia kraj prod.USA (2008); reż.: Tom Vaughan; wyk.: Cameron Diaz, Ashton Kutcher, Lake Bell; Dla małoletnich od lat 12 |
16:40 | Legalna blondynka 2 (Legally Blonde 2: Red, White and Blonde) - (N); komedia kraj prod.USA (2003); reż.: Charles Herman-Wurmfeld; wyk.: Bob Newhart, Reese Witherspoon, Sally Field, Jessica Caufiel, Ruth Wiliamson; Dla małoletnich od lat 12 |
18:25 | Podły, okrutny, zły (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile); film fabularny kraj prod.USA (2019); reż.: Joe Berlinger; wyk.: Zac Efron, Lily Collins, John Malkovich; Dla małoletnich od lat 16 |
20:10 | Zakończenie dniaNIEDZIELA 05.05.2024 Program 2 |
20:30 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2994 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Katarzyna Glinka, Ewa Ziętek, Sławomira Łozińska, Marian Jaskulski, Katarzyna Tlałka, Dorota Kwietniewska, Ewelina Serafin, Marcin Perchuć, Hanna Klepacka, Alessandro Curti; Dla małoletnich od lat 12 |
21:00 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2995 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Dorota Kwietniewska, Marian Jaskulski, Marcin Perchuć, Witold Sosulski, Hanna Klepacka, Ewelina Serafin, Alessandro Curti, Jacek Kałucki, Hanna Bieluszko, Katarzyna Glinka; Dla małoletnich od lat 12 |
21:35 | Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1802 - (N) (JM); serial TVP (2024); reż.: Kinga Lewińska; wyk.: Michalina Sosna, Mikołaj Roznerski, Alina Szczegielniak, Kamil Drężek, Stanisław Szczypiński, Laura Jankowska, Małgorzata Pieczyńska, Krzysztof Kwiatkowski, Ilona Janyst, Maurycy Popiel; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
22:55 | Pytanie na śniadanie (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Ptaszek na uwięzi (Bird on a Wire) - (N); komedia kraj prod.USA (1989); reż.: John Badham; wyk.: Mel Gibson, Goldie Hawn, David Carradine; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Familiada - odc. 2887; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
05:35 | Koło fortuny - odc. 1632 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
06:15 | Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (8) Stan Borys; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
07:15 | Tak to leciało! - odc. 38; teleturniej muzyczny (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
08:10 | Moonraker (Moonraker) - (N); film sensacyjny kraj prod.Francja, Wielka Brytania, USA (1979); reż.: Lewis Gilbert; wyk.: Roger Moore, MIchael Lonsdale, Bernard Lee; Dla małoletnich od lat 12 |
10:25 | Rodzinka.pl - odc. 254 "Rozliczenia" sezon 14 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2019); reż.: Patrick Yoka; wyk.: Agnieszka Wosińska, Magdalena Stużyńska, Olga Kalicka, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
11:00 | Podły, okrutny, zły (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile); film fabularny kraj prod.USA (2019); reż.: Joe Berlinger; wyk.: Zac Efron, Lily Collins, John Malkovich; Dla małoletnich od lat 16 |
13:05 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:45 | Kino bez granic - Drugie życie pana Alaina (A Man In A Hurry (Un homme presse)) - (N); komedia kraj prod.Francja (2018); reż.: Herv Mimran; wyk.: Yves Jacques, Rebecca Marder, Fabrice Luchini; Dla małoletnich od lat 12 |
15:35 | Ludzie i bogowie - Odc. 8 - Żelazny Ernst - (N) (AD); serial (2020); reż.: Bodo Kox; wyk.: Marianna Zydek, Gunther Brenner, Jakub Kamieński, Anna Karczmarczyk, Mateusz Grabowski, Maciej Maciejewski, Maciej Kosmala, Piotr Bondyra, Jędrzej Hycnar, Filip Gurłacz; Dla małoletnich od lat 12 |
16:25 | Ludzie i bogowie - Odc. 9 - Dopaść generała - (N) (AD); serial (2020); reż.: Bodo Kox; wyk.: Dawid Dziarkowski, Jacek Feliks Knap, Adam Wietrzyński, Julian Świeżewski, Bartosz Mikulak, Anna Mrozowska, Dorota Landowska, Jakub Kamiński, Anna Karczmarczyk, Maciej Maciejewski; Dla małoletnich od lat 12 |
17:20 | Rififi po sześćdziesiątce - (N); komedia (1989); reż.: Paweł Trzaska; wyk.: Mieczysław Czechowicz, Wiesław Gołas, Marian Kociniak, Wiesław Michnikowski, Katarzyna Figura, Witold Pyrkosz, Hanna Stankówna, Krystyna Borowicz, Mieczysław Hryniewicz, Jacek Strzemżalski; Dla małoletnich od lat 12 |
18:55 | Rodzinka.pl s.XI - odc. 218 "Anioł, nie kobieta" sezon 11 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2017); reż.: Patrick Yoka; wyk.: Magdalena Stużyńska, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Jacek Braciak, Agata Kulesza, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Adam Sikora; Dla małoletnich od lat 12 |
19:20 | Zakończenie dniaPONIEDZIAŁEK 06.05.2024 Program 2 |
19:35 | Na dobre i na złe - odc. 808 Między ustami a brzegiem pucharu - (N); serial TVP (2021); reż.: Grzegorz Lewandowski; wyk.: Zuzanna Lit, Piotr Głowacki, Tomasz Dedek, Artur Krajewski, Marta Klubowicz, Mateusz Janicki, Marta Żmuda Trzebiatowska, Filip Bobek, Michał Kościuk, Marcin Urbanke; Dla małoletnich od lat 12 |
20:30 | M jak miłość - odc. 1567 - (N) (AD); serial TVP (2021); reż.: Kinga Lewińska; wyk.: Iga Krefft, Arkadiusz Smoleński, Barbara Wypych, Jakub Kucner, Małgorzata Pieńkowska, Teresa Lipowska, Iwo Wiciński, Ewa Kasprzyk, Dorota Chotecka, Monika Mielnicka; Dla małoletnich od lat 12 |
21:25 | Dobre historie - Arka w Bydgoszczy - (JM); magazyn (2024); reż.: Grzegorz Sadurski; Dla małoletnich od lat 7 |
21:55 | Rodzinka.pl s.IX - odc. 190 "Aukcja marzeń" sezon 9 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2016); reż.: Patric Yoka; wyk.: Wiktoria Gąsiewska, Magdalena Stużyńska, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Agata Kulesza; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
22:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:15 | Dla niesłyszących - Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu - (N) (JM); magazyn kulinarny (2024); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
02:45 | Pascha - prawosławne nabożeństwo wielkanocne (2024); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo |
03:40 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2995 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Dorota Kwietniewska, Marian Jaskulski, Marcin Perchuć, Witold Sosulski, Hanna Klepacka, Ewelina Serafin, Alessandro Curti, Jacek Kałucki, Hanna Bieluszko, Katarzyna Glinka; Dla małoletnich od lat 12 |
04:15 | Akacjowa 38 - odc. 334 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
05:05 | Va Banque s.IV - odc. 746; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
05:35 | Na sygnale - odc. 568 "Duchy przeszłości" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Grzegorz Waller; wyk.: Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Wojciech Zygmunt, Anna Wysocka - Jaworska, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Jarosław Gruda, Mariusz Daszczyński, Aleksandra Sierpień, Daniel Mendygrał; Dla małoletnich od lat 12 |
06:00 | Koło Fortuny - extra - odc (415); teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
06:05 | M jak miłość - odc. 1802 - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Kinga Lewińska; wyk.: Michalina Sosna, Mikołaj Roznerski, Alina Szczegielniak, Kamil Drężek, Stanisław Szczypiński, Laura Jankowska, Małgorzata Pieczyńska, Krzysztof Kwiatkowski, Ilona Janyst, Maurycy Popiel; Dla małoletnich od lat 12 |
07:00 | Koło fortuny - odc. 1633 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
07:35 | Familiada - odc. 2888; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
08:15 | Zakazany owoc - Odc. 459 (Yasak Elma); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2020); reż.: Neslihan Yesilyurt; wyk.: Sevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci; Dla małoletnich od lat 12 |
09:10 | Va Banque s.IV - odc. 747; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
09:45 | Akacjowa 38 - odc. 369 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Sandra Marchena, Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
10:35 | Barwy szczęścia - odc. 2995 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Dorota Kwietniewska, Marian Jaskulski, Marcin Perchuć, Witold Sosulski, Hanna Klepacka, Ewelina Serafin, Alessandro Curti, Jacek Kałucki, Hanna Bieluszko, Katarzyna Glinka; Dla małoletnich od lat 12 |
11:10 | Barwy szczęścia - odc. 2996 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Anna Mrozowska, Katarzyna Glinka, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński, Michał Lesień - Głowacki, Paweł Ławrynowicz, Ewa Ziętek, Marian Jaskulski, Marek Molak, Natalia Zambrzycka; Dla małoletnich od lat 12 |
11:45 | Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1536 (2024); reż.: Magdalena Klecel; wyk.: Iwona Rejzner, Arkadiusz Smoleński, Ziemowit Wasielewski, Marta Lewandowska, Dominika Suchecka; Dla małoletnich od lat 12 |
11:55 | M jak miłość - odc. 1803 - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Adriana Kalska, Laura Jankowska, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna, Stanisław Szczypiński, Alina Szczegielniak, Małgorzata Pieczyńska, Hanna Śleszyńska, Ilona Janyst, Maurycy Popiel; Dla małoletnich od lat 12 |
12:55 | Na sygnale - odc. 569 "Dwie twarze" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Monika Mazur, Kamil Wodka, Wojciech Kuliński, Lea Oleksiak, Wojciech Zygmunt, Anna Wysocka - Jaworska, Hubert Jarczak, Justyna Sieniawska, Maksymilian Balcerowski, Anna Lemieszek; Dla małoletnich od lat 12 |
13:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:00 | Stulecie Winnych - Odc. 52 (s. IV, odc. 13) - (N) (AD); serial TVP (2022); reż.: Krzysztof Łukaszewicz; wyk.: Urszula Grabowska, Magdalena Walach, Stefan Pawłowski, Piotr Rogucki, Weronika Humaj, Kamila Bujalska, Patryk Szwichtenberg, Arkadiusz Janiczek, Lesław Żurek, Marcin Franc; Dla małoletnich od lat 12 |
14:55 | Komedianci debiutanci (Un Triomphe) 102'; komedia kraj prod.Francja (2019); reż.: Emmanuel Courcol; wyk.: Kad Merad, David Ayala, Lamine Cissokho, Sofian Khammes; Dla małoletnich od lat 16 |
16:50 | O mnie się nie martw s.X - odc. 6/13 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2019); reż.: Łukasz Ostalski, Filip Zylber; wyk.: Oliwia Dąbrowska, Karolina Bacia, Mateusz Bieryt, Anna Maria Jarosik - Tomala, Anna Gajewska, Hanna Śleszyńska, Andrzej Andrzejewski, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
17:50 | Drugie życie pana Alaina (A Man In A Hurry (Un homme presse)) - (N) 95'; komedia kraj prod.Francja (2018); reż.: Herv Mimran; wyk.: Yves Jacques, Rebecca Marder, Fabrice Luchini; Dla małoletnich od lat 12 |
19:35 | Zakończenie dniaWTOREK 07.05.2024 Program 2 |
19:40 | Na dobre i na złe - odc. 809 Narodziny Edzia - (N); serial TVP (2021); reż.: Grzegorz Lewandowski; wyk.: Mateusz Janicki, Marcin Urbanke, Tomasz Dedek, Anna Samusionek, Michał Żebrowski, Ilona Ostrowska, Artur Krajewski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Robert Koszucki, Mateusz Damięcki; Dla małoletnich od lat 12 |
20:35 | M jak miłość - odc. 1568 - (N) (AD); serial TVP (2021); reż.: Eugeniusz Pankov; wyk.: Teresa Lipowska, Jakub Józefowicz, Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst, Hanna Śleszyńska, Maurycy Popiel, Paweł Deląg, Karol Strasburger, Małgorzata Sadowska; Dla małoletnich od lat 12 |
21:25 | Z historii prawosławia w Polsce. Złoty wiek; reportaż (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
21:55 | Rodzinka.pl s.IX - odc. 191 "Giełda wspomnień" sezon 9 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2016); reż.: Patric Yoka; wyk.: Olga Kalicka, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Jacek Braciak, Wiktoria Gąsiewska, Agata Kulesza; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
22:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:20 | Mieszkać piękniej - odc. 6 - Parki i ogrody miejskie; cykl reportaży (2022); reż.: Kinga Dobrzyńska; Bez ograniczeń wiekowych |
02:50 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2996 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Anna Mrozowska, Katarzyna Glinka, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński, Michał Lesień - Głowacki, Paweł Ławrynowicz, Ewa Ziętek, Marian Jaskulski, Marek Molak, Natalia Zambrzycka; Dla małoletnich od lat 12 |
03:30 | Koło fortuny - odc. 1633 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
04:15 | Akacjowa 38 - odc. 335 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
05:05 | Va Banque s.IV - odc. 747; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
05:35 | Na sygnale - odc. 569 "Dwie twarze" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Monika Mazur, Kamil Wodka, Wojciech Kuliński, Lea Oleksiak, Wojciech Zygmunt, Anna Wysocka - Jaworska, Hubert Jarczak, Justyna Sieniawska, Maksymilian Balcerowski, Anna Lemieszek; Dla małoletnich od lat 12 |
06:00 | Koło Fortuny - extra - odc (415); teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
06:05 | M jak miłość - odc. 1803 - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Adriana Kalska, Laura Jankowska, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna, Stanisław Szczypiński, Alina Szczegielniak, Małgorzata Pieczyńska, Hanna Śleszyńska, Ilona Janyst, Maurycy Popiel; Dla małoletnich od lat 12 |
07:00 | Koło fortuny - odc. 1634 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
07:35 | Familiada - odc. 2889; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
08:15 | Zakazany owoc - Odc. 460 (Yasak Elma); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2020); reż.: Neslihan Yesilyurt; wyk.: Sevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci; Dla małoletnich od lat 12 |
09:10 | Va Banque s.IV - odc. 748; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
09:45 | Akacjowa 38 - odc. 370 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Sandra Marchena, Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
10:35 | Barwy szczęścia - odc. 2996 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Anna Mrozowska, Katarzyna Glinka, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński, Michał Lesień - Głowacki, Paweł Ławrynowicz, Ewa Ziętek, Marian Jaskulski, Marek Molak, Natalia Zambrzycka; Dla małoletnich od lat 12 |
11:10 | Barwy szczęścia - odc. 2997 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Anna Mrozowska, Oskar Stoczyński, Nina Szumowska, Karolina Chapko, Kacper Krupski, Filip Kowalewicz, Marek Molak, Artem Malashchuk, Orina Krajewska, Anna Gzyra - Augustynowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
11:45 | Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1537 (2024); reż.: Magdalena Klecel; wyk.: Paulina Chruściel, Robert Moskwa, Bartłomiej Nowosielski; Dla małoletnich od lat 12 |
11:55 | M jak miłość - odc. 1804 - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Kinga Lewińska; wyk.: Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Olga Cybińska, Borys Wiciński, Jacek Kopczyński, Marcin Zarzeczny, Hanna Mikuć, Hanna Turnau, Ewa Kolasińska, Dominika Kachlik; Dla małoletnich od lat 12 |
12:55 | Na sygnale - odc. 570 "Mistrz ucieczek" - (N); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Karol Kiewel, Grzegorz Waller; wyk.: Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Hubert Jarczak, Paulina Zwierz, Jarosław Gruda, Adam Turczyk, Szymon Michlewicz - Sowa, Adrianna Kućmierz, Stefan Każuro; Dla małoletnich od lat 12 |
13:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:00 | Izabela, królowa Hiszpanii - odc. 1 (Isabel) - (N); serial kostiumowy kraj prod.Hiszpania (2011); reż.: Jordi Frades; wyk.: Ramon Madaula, Jordi Daz, Michelle Jenner, Rodolfo Sancho; Dla małoletnich od lat 16 |
14:50 | Show - (N) 123'; komedia sensacyjna (2003); reż.: Maciej Ślesicki; wyk.: Cezary Pazura, Joanna Pietrzak, Dorota Segda, Marian Dziędziel, Sonia Bohosiewicz, Piotr Zelt, Jerzy Stuhr; Dla małoletnich od lat 16 |
17:10 | Komedianci debiutanci (Un Triomphe) 102'; komedia kraj prod.Francja (2019); reż.: Emmanuel Courcol; wyk.: Kad Merad, David Ayala, Lamine Cissokho, Sofian Khammes; Dla małoletnich od lat 16 |
19:05 | Persona: film, który ocalił Bergmana (Persona, le film qui a sauv Ingmar Bergman / Persona, The Film that Saved Ingmar Bergman); film dokumentalny kraj prod.Francja (2018); reż.: MANUELLE BLANC; Dla małoletnich od lat 16 |
20:10 | Zakończenie dniaŚRODA 08.05.2024 Program 2 |
20:30 | M jak miłość - odc. 1569 - (N) (AD); serial TVP (2021); reż.: Eugeniusz Pankov; wyk.: Teresa Lipowska, Iga Krefft, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Marcin Bosak, Arkadiusz Smoleński, Dominika Kachlik, Monika Mielnicka; Dla małoletnich od lat 12 |
21:25 | Pożyteczni.pl; magazyn (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
21:55 | Rodzinka.pl s.IX - odc. 192 "Braterska kasa" sezon 9 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2016); reż.: Patric Yoka; wyk.: Olga Kalicka, Emilia Dankwa, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Agata Kulesza; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
22:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:15 | Zrujnowani odbudowani; magazyn (2023); Dla małoletnich od lat 12 |
02:50 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2997 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Anna Mrozowska, Oskar Stoczyński, Nina Szumowska, Karolina Chapko, Kacper Krupski, Filip Kowalewicz, Marek Molak, Artem Malashchuk, Orina Krajewska, Anna Gzyra - Augustynowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
03:30 | Koło fortuny - odc. 1634 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
04:15 | Akacjowa 38 - odc. 336 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
05:05 | Va Banque s.IV - odc. 748; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
05:35 | Na sygnale - odc. 570 "Mistrz ucieczek" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Karol Kiewel, Grzegorz Waller; wyk.: Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Hubert Jarczak, Paulina Zwierz, Jarosław Gruda, Adam Turczyk, Szymon Michlewicz - Sowa, Adrianna Kućmierz, Stefan Każuro; Dla małoletnich od lat 12 |
06:05 | M jak miłość - odc. 1804 - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Kinga Lewińska; wyk.: Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Olga Cybińska, Borys Wiciński, Jacek Kopczyński, Marcin Zarzeczny, Hanna Mikuć, Hanna Turnau, Ewa Kolasińska, Dominika Kachlik; Dla małoletnich od lat 12 |
07:00 | Koło fortuny - odc. 1459 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
07:35 | Familiada - odc. 2890; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
08:15 | Zakazany owoc - Odc. 461 (Yasak Elma); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2020); reż.: Neslihan Yesilyurt; wyk.: Sevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci; Dla małoletnich od lat 12 |
09:10 | Va Banque s.IV - odc. 749; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
09:45 | Akacjowa 38 - odc. 371 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Sandra Marchena, Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
10:35 | Barwy szczęścia - odc. 2997 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Anna Mrozowska, Oskar Stoczyński, Nina Szumowska, Karolina Chapko, Kacper Krupski, Filip Kowalewicz, Marek Molak, Artem Malashchuk, Orina Krajewska, Anna Gzyra - Augustynowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
11:10 | Barwy szczęścia - odc. 2998 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Katarzyna Glinka, Hanna Klepacka, Oskar Stoczyński, Alessandro Curti, Anna Mrozowska, Karolina Chapko, Kacper Krupski, Jasper Sołtysiewicz, Konrad Skolimowski, Kamila Kamińska; Dla małoletnich od lat 12 |
11:40 | Przepis dnia s.VI - odc. (4) (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
11:55 | Na dobre i na złe - odc. 920 Wszystko za życie - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Sara Bustamante - Drozdek; wyk.: Anna Szymańczyk, Marcin Urbanke, Juliusz Chrząstowski, Aleksandra Grabowska, Mateusz Janicki, Szymon Czapski, Anna Głosek, Marcin Sianko, Rafał Cieluch, Mateusz Czwartosz; Dla małoletnich od lat 12 |
12:55 | Na sygnale - odc. 571 "Corrida po polsku" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Dariusz Wieteska, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Jarosław Gruda, Klaudia Janas, Julian Boduszek, Filip Denicki, Karol Kopiec, Sebastian Magdziński, Łukasz Gosławski; Dla małoletnich od lat 12 |
13:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:00 | Izabela, królowa Hiszpanii - odc. 2 (Isabel) - (N); serial kostiumowy kraj prod.Hiszpania (2011); reż.: Jordi Frades; wyk.: Michelle Jenner, Rodolfo Sancho, Jordi Daz, Ramon Madaula; Dla małoletnich od lat 16 |
14:50 | Moja super eksdziewczyna (My Super Ex - Girlfriend) - (N) 90'; komedia kraj prod.USA (2006); reż.: Ivan Reitmann; wyk.: Uma Thurmann, Anna Faris, Luke Wilson; Dla małoletnich od lat 12 |
16:35 | Tajemnice rodu Valentów s.II - odc. 33 (sezon 2. odc. 11) (Prvni Republika); serial kraj prod.Czechy (2014); reż.: Biser Arichtev, Johanna Steiger; wyk.: Jan Kolenik, Jiri Vyoralek, Jan Vlasak, Marketa Plankowa; Dla małoletnich od lat 12 |
17:35 | Tajemnice rodu Valentów s.II - odc. 34 (sezon 2. odc. 12) (Prvni Republika); serial kraj prod.Czechy (2014); reż.: Biser Arichtev, Johanna Steiger; wyk.: Jan Kolenik, Jiri Vyoralek, Jan Vlasak, Marketa Plankowa; Dla małoletnich od lat 12 |
18:30 | Natura człowieka (Human Nature); film dokumentalny kraj prod.USA (2019); reż.: Adam Bolt; Dla małoletnich od lat 12 |
20:10 | Zakończenie dniaCZWARTEK 09.05.2024 Program 2 |
20:30 | M jak miłość - odc. 1570 - (N) (AD); serial TVP (2021); reż.: Eugeniusz Pankov; wyk.: Karina Woźniak, Małgorzata Pieńkowska, Sławomir Holland, Monika Mielnicka, Dorota Chotecka, Krystian Domagała, Teresa Lipowska, Krzysztof Tyniec, Tomasz Oświeciński, Małgorzata Lewińska; Dla małoletnich od lat 12 |
21:20 | Operacja zdrowie - magazyn medyczny - /8/Lipedema - choroba grubych nóg - (N); magazyn medyczny (2024); reż.: Piotr Poraj - Poleski; Dla małoletnich od lat 12 |
21:55 | Rodzinka.pl s.IX - odc. 193 "Strzała Amora" sezon9 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2016); reż.: Patric Yoka; wyk.: Magdalena Stużyńska, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Agata Kulesza, Emilia Dankwa; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
22:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:10 | Pesach - Święto Wyjścia; relacja (2022) |
03:05 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2998 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Katarzyna Glinka, Hanna Klepacka, Oskar Stoczyński, Alessandro Curti, Anna Mrozowska, Karolina Chapko, Kacper Krupski, Jasper Sołtysiewicz, Konrad Skolimowski, Kamila Kamińska; Dla małoletnich od lat 12 |
03:35 | Koło fortuny - odc. 1460 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
04:15 | Akacjowa 38 - odc. 337 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
05:05 | Va Banque s.IV - odc. 749; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
05:35 | Na sygnale - odc. 571 "Corrida po polsku" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Dariusz Wieteska, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Jarosław Gruda, Klaudia Janas, Julian Boduszek, Filip Denicki, Karol Kopiec, Sebastian Magdziński, Łukasz Gosławski; Dla małoletnich od lat 12 |
06:05 | Górscy ratownicy - odc. 156 Bezwstydna cz. 2 (Bergretter ep. Schamlos teil 2); serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2023); reż.: Axel de Roche; wyk.: Martin Gruber, Stefanie von Poser; Dla małoletnich od lat 12 |
07:00 | Koło fortuny - odc. 1461 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
07:35 | Familiada - odc. 2891; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
08:15 | Zakazany owoc - Odc. 462 (Yasak Elma); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2020); reż.: Neslihan Yesilyurt; wyk.: Sevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci; Dla małoletnich od lat 12 |
09:10 | Va Banque s.IV - odc. 750; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
09:45 | Akacjowa 38 - odc. 372 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Sandra Marchena, Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
10:35 | Barwy szczęścia - odc. 2998 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Katarzyna Glinka, Hanna Klepacka, Oskar Stoczyński, Alessandro Curti, Anna Mrozowska, Karolina Chapko, Kacper Krupski, Jasper Sołtysiewicz, Konrad Skolimowski, Kamila Kamińska; Dla małoletnich od lat 12 |
11:10 | Barwy szczęścia - odc. 2999 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Hanna Bieluszko, Orina Krajewska, Jacek Kałucki, Marcin Perchuć, Anna Mrozowska, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński, Kacper Krupski, Piotr Ligienza, Michał Rolnicki; Dla małoletnich od lat 12 |
11:50 | Postaw na milion s.XXVIII - odc. 339; teleturniej (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
12:55 | Na sygnale - odc. 572 "Zosia Samosia" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Daniel Mosior, Wojciech Kuliński, Monika Mazur, Dariusz Wieteska, Kamil Wodka, Anna Wysocka - Jaworska, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Adam Turczyk, Klaudia Janas; Dla małoletnich od lat 12 |
13:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:00 | Erynie - Subterra - (N); serial kryminalny (2022); reż.: Borys Lankosz; wyk.: Eryk Lubos, Paweł Deląg, Modest Ruciński, Piotr Polak, Walerij Astachow, Aleksandr Mielnik, Rinat Chajrullin, Marta Wiśniewska, Michał Iwaszkiewicz, Oskar Rybaczek; Dozwolone od lat 18 |
14:50 | Hala odlotów - /8/; talk-show (2024); reż.: Artur Burchacki; Dla małoletnich od lat 12 |
15:55 | Greta (Greta) - (N) 94'; film fabularny kraj prod.USA (2018); reż.: Neil Jordan; wyk.: Jane Perry, Chloe Grace Moretz, Isabelle Huppert, Maika Monroe; Dla małoletnich od lat 16 |
17:50 | Warsaw Dark 81'; film sensacyjny (2008); reż.: Christopher Doyle; wyk.: Jan Frycz, Anna Przybylska, Adam Ferency, Jacek Poniedziałek; Dozwolone od lat 18 |
19:15 | Zakończenie dniaPIĄTEK 10.05.2024 Program 2 |
19:30 | Na dobre i na złe - odc. 810 Ci, którzy zostali - (N); serial TVP (2021); reż.: Kordian Piwowarski; wyk.: Ilona Ostrowska, Michał Żebrowski, Mateusz Damięcki, Pola Gonciarz, Robert Koszucki, Sławomir Zapała, Magdalena Kajrowicz, Maksymilian Zieliński, Maryla Morydz, Filip Bobek; Dla małoletnich od lat 12 |
20:30 | M jak miłość - odc. 1571 - (N) (AD); serial TVP (2021); reż.: Michał Wnuk; wyk.: Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Stanisław Szczypiński, Dariusz Kordek, Jakub Józefowicz, Alżbeta Lenska, Ilona Janyst, Maurycy Popiel, Paweł Deląg, Karol Strasburger; Dla małoletnich od lat 12 |
21:25 | Anna Dymna - spotkajmy się - Łukasz Ilski - (JM) (2024); reż.: Marta Kądziela; Dla małoletnich od lat 7 |
21:55 | Rodzinka.pl s.IX - odc. 194 "Chrzestny, chrzestna i chrześniaczek" sezon 9 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2016); reż.: Patric Yoka; wyk.: Magdalena Stużyńska, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Agata Kulesza, Olga Kalicka; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
22:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:15 | Operacja zdrowie - magazyn medyczny - /9/ Kardiochirurgia małoinwazyjna; magazyn medyczny (2024); reż.: Piotr Poraj - Poleski; Dla małoletnich od lat 12 |
02:50 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2999 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Hanna Bieluszko, Orina Krajewska, Jacek Kałucki, Marcin Perchuć, Anna Mrozowska, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński, Kacper Krupski, Piotr Ligienza, Michał Rolnicki; Dla małoletnich od lat 12 |
03:30 | Koło fortuny - odc. 1462 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
04:15 | Akacjowa 38 - odc. 338 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
05:05 | Va Banque s.IV - odc. 750; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
05:35 | Na sygnale - odc. 572 "Zosia Samosia" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Daniel Mosior, Wojciech Kuliński, Monika Mazur, Dariusz Wieteska, Kamil Wodka, Anna Wysocka - Jaworska, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Adam Turczyk, Klaudia Janas; Dla małoletnich od lat 12 |
06:05 | Górscy ratownicy - odc. 157 Trujący spadek cz. 1 (Bergretter ep. Giftiges Erbe teil 1); serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2023); reż.: Axel de Roche; wyk.: Martin Gruber, Stefanie von Poser; Dla małoletnich od lat 12 |
07:00 | Koło fortuny - odc. 1463 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
07:35 | Familiada - odc. 2893; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
08:15 | Zakazany owoc - Odc. 463 (Yasak Elma); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2020); reż.: Neslihan Yesilyurt; wyk.: Sevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci; Dla małoletnich od lat 12 |
09:05 | Va Banque s.IV - odc. 751; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
09:45 | Akacjowa 38 - odc. 373 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Sandra Marchena, Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
10:35 | Barwy szczęścia - odc. 2999 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Hanna Bieluszko, Orina Krajewska, Jacek Kałucki, Marcin Perchuć, Anna Mrozowska, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński, Kacper Krupski, Piotr Ligienza, Michał Rolnicki; Dla małoletnich od lat 12 |
11:10 | Barwy szczęścia - odc. 3000 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Marek Molak, Michał Rolnicki, Olga Bończyk, Natalia Zambrzycka, Anna Gzyra - Augustynowicz, Orina Krajewska, Katarzyna Glinka, Bartosz Gruchot, Ewa Ziętek, Sławomira Łozińska; Dla małoletnich od lat 12 |
11:50 | Elektryczne gitary na dobry wieczór; widowisko muzyczne (2024); reż.: Beata Szymańska-Masny; Dla małoletnich od lat 12 |
12:55 | To jest grane - (9); magazyn muzyczny (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
13:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:10 | Kino relaks - Po prostu przyjaźń - (N) 127'; Komedia obyczajowa (2016); reż.: Filip Zylber; wyk.: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Aleksandra Domańska; Dla małoletnich od lat 12 |
16:30 | Ostateczne poświęcenie (Last Full Measure) 111'; dramat wojenny kraj prod.USA (2019); reż.: Todd Robinson; wyk.: Christopher Plummer, William Hurt, Ed Harris, Samuel L. Jackson, Peter Fonda; Dla małoletnich od lat 16 |
18:40 | Moja super eksdziewczyna (My Super Ex - Girlfriend) - (N) 90'; komedia kraj prod.USA (2006); reż.: Ivan Reitmann; wyk.: Uma Thurmann, Anna Faris, Luke Wilson; Dla małoletnich od lat 12 |
20:15 | Zakończenie dniaSOBOTA 11.05.2024 Program 2 |
20:25 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2996 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Anna Mrozowska, Katarzyna Glinka, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński, Michał Lesień - Głowacki, Paweł Ławrynowicz, Ewa Ziętek, Marian Jaskulski, Marek Molak, Natalia Zambrzycka; Dla małoletnich od lat 12 |
21:00 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2997 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Wojciech Klimala; wyk.: Anna Mrozowska, Oskar Stoczyński, Nina Szumowska, Karolina Chapko, Kacper Krupski, Filip Kowalewicz, Marek Molak, Artem Malashchuk, Orina Krajewska, Anna Gzyra - Augustynowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
21:35 | Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1803 - (N) (JM); serial TVP (2024); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Adriana Kalska, Laura Jankowska, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna, Stanisław Szczypiński, Alina Szczegielniak, Małgorzata Pieczyńska, Hanna Śleszyńska, Ilona Janyst, Maurycy Popiel; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
22:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |